Bankreactie

Ja, die zin is zo bedoeld. Want ik was daar erg mee bezig toen ik die ‘Southdowns’ liep. En sindsdien nog veel meer, ’t is blijven hangen. Ik ben daardoor bankjes, hun uitzichten, de kalmheid ook daarvan, gedurende de tijd steeds meer gaan koesteren. En door middel van al dat gelees daar, maar vooral hier, op die banken, ben ik te weten gekomen dat de omgeving van groen, dat leerden diverse boeken mij, me meer rust gaven, gezondheid & zo meer.
Overigens waren die banken niet geschonken (vermoed ik), maar de plakkaten die er op waren bevestigd.

Ik ben niet iemand die makkelijk bevlogen raakt (of anders juist extreem), een bepaalde ‘zen’ opzoekt, en al dies meer, maar ik geloof in mijn bankjes. Ze stellen me in ’t midden van groen & ze geven me rust. En door de (inhoud van diverse) boeken die ik op die bankjes gelezen heb weet ik inmiddels dat dat ook daadwerkelijk mogelijk en wetenschappelijk bewezen is.

Maar waar ik een hekel aan heb is dat mensen andere mensen proberen te overtuigen. Dus zie dit ajb niet als een preek van mij. Ik ben gewoon Ton, met een burnout van 6 jaar. De enige manier waarop ik me écht kan ontspannen is tussen ’t groen van zoveel mogelijk bomen met boek. Even een paar uur van makkelijk ademen.

Soms durf ik dit soort dingen niet te plaatsen in Zijperspace, sorry.

4 Antwoorden op “Bankreactie”

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *